WIELKANOC

easter-4125700_400

Szanowna Pani Rektor, Szanowny Panie Dziekanie, Drodzy Wykładowcy, Pracownicy, Studenci i Sympatycy Naszej Szkoły!

Wkraczamy w okres Świąt Wielkanocnych, najważniejszych i najstarszych Świąt w kalendarzu chrześcijańskim, upamiętniających zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Na ten świąteczny czas życzymy zdrowia, życzliwości i pogody ducha. Wielu pozytywnych wzruszeń i spokojnego czasu w gronie najbliższych. Niech wokół panuje pokój i miłość a wiosna przyniesie nową nadzieję i mnóstwo pozytywnej energii!

Radosnych, wspaniałych Świąt, pachnących ciastem i zdobionych kolorowymi jajkami oraz zielenią powracającej do życia natury. Niech się spełnią marzenia i powstaną nowe plany. Wesołego Alleluja!!!

Kasia, autorka bloga WWSH