Biuro Karier WWSH : WWSH - Ogłoszenia Uczelni
Jeżeli potrzebujesz pomocy, szukasz pracy lub chcesz porozmawiać o sytuacji na rynku pracy odwiedź nasze Biuro karier. Poradzimy jak napisać CV, list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - Ty uzyskasz informacje jak efektywnie wejść na rynek pracy, a my satysfakcję, że możemy pracować dla Ciebie! Zapraszamy do współpracy wszystkich pracodawców chętnych zatrudnić bądź przyjąć na praktykę studentów i absolwentów WWSH! Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z naszym Biurem drogą telefoniczną 512 575 932 bądź mailową info@wwsh.edu.pl.
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa
Idź do tematu: Nowszy tematStarszy temat
Idź do: ForaTematyNowy tematSzukajZaloguj
Praca - pracownik Dziekanatu WWSH
Wysłane przez: Sekretariat (IP zapamiętane)
Data: 18 October 2018 12:26

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, arkusze Exela czy Worda nie mają przed Tobą tajemnic, a poszukiwanie teczki w archiwum kojarzy Ci się z detektywistyczną przygodą, do tego szybko i chętnie uczysz się nowych rzeczy, a Twój zapał i sumienność tworzą wybuchową mieszankę – praca w DZIEKANACIE jest właśnie dla Ciebie!

Zapewniamy moc wrażeń od poniedziałku do piątku i w niektóre soboty zjazdowe, dogodną formę zatrudnienia oraz pracę pełną wyzwań w miłym towarzystwie.
Brzmi ciekawie?
Kończysz studia lub jesteś już Absolwentem? A może znasz kogoś, kto pasuje do opisu powyżej?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi:
TAK - przynieś nam swoje CV*
(kreatywny list motywacyjny mile widziany).*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Dokumenty proszę składać w Dziekanacie uczelni.Idź do: ForaTematySzukajZaloguj
Przykro nam, ale nie możesz pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.