Skip to content
+48 690 890 760
  • Polski
  • English

O uczelni

Rekrutacja trwa!

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa jest uczelnią niepubliczną, która swoją działalność edukacyjną prowadzi już 19 lat.

WWSH została założona w 2002 roku. Już od pierwszych lat istnienia uczelnia ze względu na szeroką gamę profesjonalnie oferowanych studiów o charakterze społecznym, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony studentów. Kandydaci mogą wybierać wśród specjalności takich jak Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, Fotografia w nowych mediach, Strategia reklamy i public relations, a także Produkcja radiowo-telewizyjna. W 2016 roku uruchomiono kolejny kierunek: Pedagogika. Od 2020 r. kształcimy również studentów na kierunku Psychologia. Wszystkie kierunki prowadzone są w ścieżce obcojęzycznej – języku angielskim i w ścieżce w języku polskim.

Dodatkowo w celu poszerzenia wiedzy i uzupełnienia kompetencji WWSH umożliwia studentom korzystanie z wachlarza kursów tematycznych i studiów podyplomowych.

woman-2701154_400_400

Uczelnia realizuje nowoczesny program nauczania, zorientowany na praktyczne przygotowanie absolwentów do wykonywania pracy w zawodzie, zarówno w kraju, jak i zagranicą. W dzisiejszych czasach istotna jest wszechstronność i elastyczność w podejściu do wykonywanej pracy – dlatego też w WWSH wciąż dostosowuje się ofertę dydaktyczną i metodykę nauczania do potrzeb rynku, dbając jednocześnie o komfort pracy i nauki.

Statut WWSH

Rekrutacja trwa

Zapisz się na studia!