Skip to content
+48 690 890 760
  • Polski
  • English

Pedagogika

Rekrutacja trwa!

Studia na kierunku Pedagogika w WWSH zapewniają najwyższy standard kształcenia poprzez praktyczne przygotowanie studentów do wykonywania wielu zawodów związanych z profesjonalną pracą z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi.

Program studiów na kierunku Pedagogika w WWSH powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie wybitnych specjalistów z zakresu pedagogiki, psychologii oraz nauk społecznych, z uwzględnieniem wszystkich standardów kształcenia, warunkujących nabycie adekwatnych dla danej specjalności uprawnień.

Pedagogika Warszawa – rozwiń swoje kompetencje

Pedagogika w Warszawie to idealny sposób na rozwinięcie swoich kompetencji miękkich. Warto pamiętać, że po takich studiach praca w szkole nie jest jedyną ścieżką kariery. Pedagogika jest o tyle elastyczna, że pozwala na podjęcie pracy w wielu zawodach. Ponadto można wybrać jedną z kilku specjalności, dzięki której student posiądzie niezbędną wiedzę pozwalającą na podjęcie pracy nie tylko w zawodzie nauczyciela. Możliwa jest również praca w zakładach karnych i poprawczych, domach dziecka, domach opieki i innych instytucjach. Wszystko zależy od celów, z jakimi przychodzimy na uczelnię!

Pedagogika zaocznie Warszawa – zdobywaj wykształcenie w weekendy

Czasami ze względu na sytuację życiową w tygodniu musimy pracować. Wychodzimy naprzeciw potrzebom studentów i oferujemy pedagogikę zaocznie w Warszawie. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie, dzięki czemu można łatwo dopasować je do swojego harmonogramu. Ponadto studenci zaoczni uzyskuję wiedzę w dokładnie takim samym zakresie jak studenci dzienni. Nie zastanawiaj się długo, tylko zdecyduj się na zaoczne studia pedagogiczne i pracuj w zawodzie swoich marzeń! Rozwijaj się z wykształconą i zaangażowaną kadrą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów pedagogicznych