Skip to content
+48 690 890 760
  • Polski
  • English

Psychologia

Rekrutacja trwa!

Studia psychologiczne Warszawa – poznawaj tajemnice ludzkiego umysłu

Studia psychologiczne należą do najbardziej rozwijających kierunków. Student nabywa nie tylko wiedzę z zakresu z psychologii, ale otrzymuje również odpowiednie umiejętności do podjęcia pracy w zawodzie psychologa. Absolwent ma możliwość pracy zarówno w centrach terapeutycznych, jak i klinikach psychologicznych. Może również założyć własny gabinet. Szeroki wachlarz możliwości to niejedyna zaleta studiów psychologicznych.

Warto wspomnieć, że studia psychologiczne to studia jednolite – po ich ukończeniu zostaje się magistrem. Jest to zaleta, w szczególności dla tych, którzy szybko przyzwyczajają się do nowych miejsc.

Psychologia studia magisterskie – zdobądź odpowiednią wiedzę do wykonywania zawodu

Podczas pięcioletnich studiów student uzyskuje wszelką wiedzę do wykonywania zawodu psychologa. Kończąc uczelnie, ma za sobą praktyki oraz wiele godzin zajęć z wykształconą i doświadczoną kadrą. Dzięki temu ma otwartą drogę do realizacji swoich marzeń. Psychologia studia magisterskie pozwalają na podjęcie pracy np. w roli psychologa szkolnego. Jeżeli absolwent lubi pracę z dziećmi, jest to wybór idealny. Ponadto otwiera się wiele innych ścieżek kariery, chociażby praca w HR albo ze sportowcami.

Psychologia Warszawa – wybierz uczelnię w Śródmieściu

Dzięki swojemu położeniu WWSH jest uczelnią, z której wszędzie jest blisko. W czasie przerw między zajęciami student może wyjść na kawę albo do restauracji. Ponadto położenie w Śródmieściu pozwala na łatwy i bezproblemowy dojazd. Wybierz WWSH i zdobądź niezbędne wykształcenie psychologiczne.

Rekrutacja trwa

Zapisz się na studia!