Z dniem 1 października 2023 r. Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa zmieniła nazwę na Warszawską Uczelnię Ekonomiczną.

jednolite studia magisterskie

Rekrutacja trwa!

jednolite studia magisterskie

Rekrutacja trwa!

Studia magisterskie z psychologii

Studia magisterskie z psychologii w Warszawie mają bogaty program zajęć, dzięki któremu studenci zyskają wszechstronną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, co pozwoli im znaleźć wiele interesujących miejsc pracy. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę wykładowców, którzy pomogą studentom w pełni wykorzystać własny potencjał. Na trwających 5 lat jednolitych studiach magisterskich z psychologii student zdobywa odpowiednie kwalifikacje do pracy jako psycholog.

Specjalizacje na jednolitych magisterskich studiach psychologicznych

Magisterskie studia psychologiczne zapewniają przygotowanie z zakresu:

• metodologii badań psychologicznych,
  • neuropsychologii,
  • psychologii społecznej,
  • psychologii emocji i motywacji,
  • podstaw komunikacji społecznej, socjologii, zarządzania,
  • etyki zawodu psychologa,
  • psychologii rozwoju dzieci i młodzieży,
  • psychologii organizacji i zarządzania,
  • psychologii zdrowia,
  • diagnostyki psychologicznej.

Studia psychologiczne

Nasza uczelnia oferuje zarówno niestacjonarne, jak i stacjonarne studia psychologiczne. Ten kierunek cieszy się dużą popularnością wśród studentów, m.in. ze względu na liczne możliwości zatrudnienia, ciekawe przedmioty praktyczne oraz teoretyczne, a także wszechstronną wiedzę, która przyda się zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym. Ponadto studenci mogą wybrać specjalności, które najbardziej ich interesują i lepiej przygotować się do wymarzonej pracy. Osoby, które chcą pracować w placówkach medycznych, poradniach zdrowia psychicznego czy ośrodkach leczenia uzależnień mogą wybrać specjalizację psychologia kliniczna. Z kolei psychologia biznesu przygotowuje do pracy w firmach jako psycholog, specjalista ds. HR czy też doradca zawodowy.

Rekrutacja trwa

Zapisz się na studia!