Dlaczego dziennikarstwo?

•  Studiuj Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne lub Produkcję telewizyjną i reżyserię !

Umiejętności dziennikarskie, jakie zdobędziesz w WWSH wykorzystasz  w wielu zawodach, na różnych stanowiskach.

• Zajęcia w małych grupach

Małe grupy zapewniają indywidualne podejście wykładowców do każdego studenta, każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowaną konsultację.

• Przygotowujemy do pracy w zawodach związanych z mediami i komunikacją społeczną

Po naszych studiach  absolwenci zostają dziennikarzami  telewizyjnymi, internetowymi, radiowymi lub prasowymi; redaktorami; fotoreporterami; rzecznikami prasowymi; twórcami kampanii politycznych; specjalistami public relations; specjalistami od kształtowania publicznego wizerunku medialnego; montażystami.

• Profesjonalna kadra, aktywni zawodowo twórcy

Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych praktyków.  Kadra dydaktyczna to przede wszystkim ludzie z pasją, wybitni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem ze studentami. W trosce o zapewnienie wysokiego poziomu zajęć praktycznych uczelnia zatrudnia wybitnych dziennikarzy z różnych mediów, m.in. Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, a także wysokiej klasy znawców kultury, osoby poświęcające się jej na co dzień – praktyków.

• Kształcimy praktycznie

W ramach specjalności dziennikarskiej stawiamy przede wszystkim na praktykę. Oferujemy bogaty program zajęć warsztatowych, prowadzonych przez fachowców z różnych branż medialnych. Tajników zawodowych uczymy w profesjonalnych studiach: ATM Studio, Polskie Radio S.A., studia fotograficzne CUKRY, SÓL. Prowadzimy własny program telewizyjny Czas na kulturę emitowany jest w naziemnej telewizji cyfrowej, satelitarnej i Internecie.

• Dogodna lokalizacja

Siedziba uczelni oraz studio radiowe znajdują się w ścisłym centrum, dojedziesz do nas tramwajem lub autobusem. Studio projektowania graficznego, studio CUKRY to oryginalna przestrzeń usytuowana w pobliżu uczelni, zaś studio SÓL mieści się na Mokotowie.

• Przyjazna uczelnia

W WWSH studiują otwarci, kreatywni młodzi ludzie. Nie tylko uczą się razem, organizują różne eventy, razem podróżują i bawią się. Razem byliśmy w Pradze, Strasburgu, w Norymbergii i Paryżu.

 

praktyki wwsh
warsztaty
warsztaty