Studio radiowe
w Polskim Radio

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa kładzie nacisk na praktyczne kształcenie przyszłych dziennikarzy. Zajęcia warsztatowe prowadzone są w profesjonalnie wyposażonych studiach radiowych Polskiego Radia S.A., przy al. Niepodległości 77/85, w których studenci specjalności Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne odbywają zajęcia nabierając doświadczenia i przygotowania do pracy w zawodzie.

Studenci pod okiem doświadczonych dziennikarzy z kilkunastoletnim doświadczeniem rozwijają swoje kompetencje i budują profesjonalne portfolio. Redaktorzy Krzysztof Michalski i Artur Wolski przygotowują nie tylko do praktykowania zawodu dziennikarza, ale też do pracy w mediach w charakterze specjalistów od reklamy, PR, marketingu i promocji.

“Przede wszystkim jestem dziennikarzem. Dyrektorem, prezesem i kierownikiem się bywa. Natomiast z zamiłowania, pasji i przekonania zajmuję się popularyzacją nauki (…)”, red. Krzysztof Michalski, dziennikarz i komentator naukowy, z radiem związany od 1981 roku, wykładowca WWSH.

warsztaty
warsztaty
warsztaty