Dlaczego fotografia?

•  Zajęcia w małych grupach

Małe grupy zapewniają indywidualne podejście wykładowców do każdego studenta, każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowaną konsultację oraz analizę przyniesionych prac i projektów.

• Profesjonalna kadra, aktywni zawodowo twórcy, którzy odnieśli sukces artystyczny

Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych fotografów, ekspertów w swoich dziedzinach, gwarantujących wysoki poziom przekazywanej wiedzy teoretycznych i umiejętności praktycznych. Wykładowcy realizują autorski program nauczania, który  dostosowany jest do potrzeb rynku pracy.

• Zajęcia praktyczne w profesjonalnych studiach fotograficznych

W ramach specjalności fotograficznej stawiamy przede wszystkim na praktykę. Większość zajęć ma charakter warsztatów, które odbywają się w profesjonalnych studiach fotograficznych, plenerze, w ciemni, w pracowniach komputerowych, w galeriach sztuki.

• Dogodna lokalizacja

Siedziba uczelni znajduje się w ścisłym centrum, dojedziesz do nas tramwajem lub autobusem. To tylko 10 minut piechotą od dworca Warszawa Zachodnia. Studio projektowania graficznego, studio CUKRY to oryginalna przestrzeń usytuowana w pobliżu uczelni, zaś studio SÓL mieści się na Mokotowie, a więc i na zajęcia praktyczne dojedziesz szybko i sprawnie.

• Zniżki dla studentów do sklepów fotograficznych

Wszyscy studenci specjalności fotograficznej otrzymują zniżki do specjalistycznych sklepów fotograficznych, z którymi uczelnia współpracuje, np.: sklep internetowy Czarno-biale.pl

• Przyjazna atmosfera

Na przyjazną atmosferę panującą na uczelni wpływają zarówno pracownicy dziekanatu, jak i wykładowcy, którzy starają się budować koleżeńskie relacje ze studentami i słuchaczami. WWSH stawia także na integrację wykładowców i studentów. Organizujemy warsztaty, imprezy oraz wyjazdy. Byliśmy w Paryżu, Brukseli, Strasburgu, Norymbergii, Pradze.  Zwiedzaliśmy wspólnie miasta Polski.
W Dziekanacie w  łatwy sposób, bez kolejki załatwić można każdą sprawę, rozwiązać każdy problem 5 dni w tygodniu, dodatkowo jesteśmy dla Was w weekendy zjazdowe!

• Pomoc materialna finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Istnieje kilka sposobów na sfinansowanie nauki w WWSH im. B. Prusa. Proponujemy formy pomocy materialnej takie jak: kredyt studencki, stypendium Rektora, stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogi. Ty studiujesz, my płacimy! Nasi studenci otrzymują nawet po 1 500 zł miesięcznie!

• Dyplom ukończenia uczelni wyższej

Studia wyższe w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. B. Prusa trwają odpowiednio trzy (6 semestrów) lub dwa lata (4 semestry). Naukę w WWSH można podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Absolwent otrzymuje tytuł zawodowy licencjata lub magistra.

Przygotowujemy do pracy w  branży fotograficznej. Oferujemy zajęcia praktyczne z obszaru fotografii komercyjnej (fotografia reklamowa, artystyczna, mody, architektury, portretu, itp.), ale także dajemy możliwość odnalezienia własnej postawy twórczej fotografika, realizującego własne projekty artystyczne lub dokumentalne.  Jaką drogę wybierzecie, zależy od Was.

Oferujemy również studia podyplomowe i roczne studium. Słuchacze otrzymują świadectwo ukończenia dwusemestralnych studiów podyplomowych lub dyplom ukończenia rocznego studium.

prace studentów wwsh
prace studentów wwsh
prace studentów wwsh
prace studentów wwsh