Rekrutacja trwa!

Dlaczego Marketing medialny i Public relations?

  • Zajęcia w małych grupach

Małe grupy zapewniają indywidualne podejście wykładowców do każdego studenta, każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowaną konsultację oraz analizę przyniesionych prac i projektów.

  •  U nas rozwiniesz swoje kreatywne umiejętności w praktyczny sposób

Pełen przekrój zadań “marketingowca”, od tworzenia briefów, przez kreację po planowanie mediów i analizę efektywności kampanii.

  •  Profesjonalna kadra, aktywni zawodowo praktycy

Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych praktyków.  Kadra dydaktyczna to przede wszystkim ludzie z pasją, wybitni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

  • Zajęcia praktyczne w profesjonalnych pracowniach

W ramach specjalności Marketing medialny i public relations stawiamy przede wszystkim na praktykę. Większość zajęć ma charakter warsztatów, które odbywają się w profesjonalnych pracowniach, w laboratoriach komputerowych. Praktyki zawodowe i pomoc w rozpoczęciu własnej działalności.

  •  Dogodna lokalizacja

Siedziba uczelni znajduje się w ścisłym centrum, dojedziesz do nas metrem lub autobusem.

  •  Przyjazna atmosfera

Na przyjazną atmosferę panującą na uczelni wpływają zarówno pracownicy dziekanatu, jak i wykładowcy, którzy starają się budować koleżeńskie relacje ze studentami i słuchaczami. WWSH stawia także na integrację wykładowców i studentów. Organizujemy warsztaty, imprezy oraz wyjazdy. Byliśmy w Paryżu, Brukseli, Strasburgu, Norymbergii, Pradze.  Zwiedzaliśmy wspólnie miasta Polski.
W Dziekanacie w  łatwy sposób, bez kolejki załatwić można każdą sprawę, rozwiązać każdy problem 5 dni w tygodniu, dodatkowo jesteśmy dla Was w weekendy zjazdowe!

  • Pomoc materialna finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Istnieje kilka sposobów na sfinansowanie nauki w WWSH im. B. Prusa. Proponujemy formy pomocy materialnej takie jak: kredyt studencki, stypendium Rektora, stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogi. Ty studiujesz, my płacimy! Nasi studenci otrzymują nawet po 1 500 zł miesięcznie!

  • Dyplom ukończenia uczelni wyższej

Studia wyższe w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. B. Prusa trwają odpowiednio trzy (6 semestrów) lub dwa lata (4 semestry). Naukę w WWSH można podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Absolwent otrzymuje tytuł zawodowy licencjata lub magistra.

ATM-3
DG2A3144
warsztaty